Možnosti podpory


Posláním našeho festivalu Leo Clemens - Stonavská Barborka je podpora mladých lidí v jejich uměleckém rozvoji a talentu. Ta se ale neobejde bez pomoci sponzorů, mecenášů a dárců.

 

  1. Podporovat pravidelně nebo jednorázově?

Ze statistik vyplývá, že většina dárců přispívá 300 Kč měsíčně, to je 10 Kč denně. I my díky této podpoře pomáháme mladým lidem v rozvoji jejich pěveckých dovedností a uměleckých kariér tak, aby se uměli osamostatnit a jít svou vlastní amatérskou nebo profesionální cestou. Abychom to zvládli, potřebujeme i Vaši podporu. Můžete si dovolit darovat desetikorunu denně?

 

proto

 

  1. Darujte pravidelně.

Vy určujete výši příspěvku. Pravidelná podpora je pro nás o hodně cennější než jednorázový dar. Dílčí příspěvky vás tolik finančně nezatíží, ale za celé období to může být zajímavá částka.

My můžeme peníze využívat průběžně, efektivněji a lépe plánovat. Navíc umělecká výchova našich zpěváků je cílevědomá, systematická činnost, která se nevyřeší ze dne na den. Proto Vás prosíme o dlouhodobou podporu. Tu můžete kdykoliv svobodně zahájit (třeba hned), a také ji kdykoli přerušit či ukončit. Takže se nemusíte bát závazků.

 

nezapomeňte

 

  1. Odečtěte si dary z daní.

Potvrzení o všech Vašich darech za kalendářní rok dostanete v lednu následného roku e-mailem.

 

proto

 

Vyberte si způsob, který Vám nejlépe vyhovuje a staňte se součástí naší komunity dárců.

 

Darovací portál

 

 
     

Dárcovská DMS jednorázová

 

Dárcovská DMS trvalá

 

   

Dar ze závěti

 

Věcné dary

Partneři


Partneři
DALŠÍ PARTNEŘI

Informace o soutěži:
+420 799 511 303, +420 597 723 013, office@stonavskabarborka.cz
© 2018 - 2024 Stonavská Barborka, z.s. | Mapa webu